Sahiti alarmon Skënderbeun

0

Në një kohë që Emiljano Vila është bërë përforcimi i fundit dhe pritet mbyllja e merkatos me ndonjë sulmues, nëse do të dalë ndonjë okazion, Skënderbeu është në ankth për Suad Sahitin.

Mesfushori i afruar me bujë në verë është dëmtuar dhe ka ndalur minifazën përgatitore, duke u kthyer në Shqipëri para kohe, për të kryer kontrolle të detajuara, raporton sportal.al.

Mesfushori e ka pasur të vështirë të bëhet titullar në pjesën e parë të sezonit dhe ky dëmtim e penalizon edhe më shumë, nëse do të mungojë për shumë javë, por gjithsesi Skënderbeu nuk do të kthehet në merkato për mesfushor të majtë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image