Ronaldo shtrohet me urgjencë në spital!

0

Sipas “Diario de Ibiza”, aktualisht në ishullin spanjoll, adresë turistike mes më të pëlqyerave në botë, është shtruar në spital Ronaldo Luiz Nazario da Lima.

“Fenomeni”, që ka luajtur në shumë skuadra big dhe ka fituar dy herë kupën e botës me Brazilin, është parë kohët e fundit në Bobo Summer Cup, turneu që organizon ish-sulmuesi i Italisë, gjendet në një repart të terapisë intensive në spitalin “Nostra Signora Rosario” për shkak të një polmonit, me gjendjen e brazilianit që sipas raportit të parë mjekësor sa vjen e përmirësohet.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.