Romës i sjell fat ambasadorja e Botërorit

0

E pranishme në Olimpico për sfidën mes Romës dhe Shahtar Doneck ishte edhe Viktoria Lopireva, aktore dhe njëkohësisht ambasadore e FIFA-s për Botërorin 2018.

Aty Lopireva ka vazhduar fushatën e Kombeve të Bashkuara kundër Sidës “Zero diskriminim”, ndërsa është takuar edhe ish-kapitenin legjendar të Romës Françesko Toti, me të cilin ka shkrepur edhe disa foto, ndërsa në Twitter e ka falënderuar: “I dashur Françesko, je më i miri! Faleminderit për mbështetjen që i jep fushatës Zero Diskriminim”, kemi nevojë për ty”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.