Rolando, takim me Porton, rihapet pista e huazimit

0

Sipas asaj çka raporton “Tuttosport”, Juventusi vazhdon ende të ndjekë Rolandon. Thuhet se dje mbrojtësi dhe drejtuesit e Portos janë mbledhur në një darkë ku kanë diskutuar për të ardhmen e lojtarit.Lojtari e dëshiron shumë kalimin tek Juve,por i duhet të rinovojë kontratën me një vit përkatësisht, nga 2016-2017. Por kjo vonesë në konkludimin e kësaj marrëveshjeje nuk duket ti prishë aspak planet e Juves pasi që me rikthimin e Kaseres dhe mundësitë e shumta të një rikuperimi të shpejtë të Barzaljit situata në skuadër është shumë e mirë dhe nuk paraqitet asnjë shpejtësi në blerjen e lojtarit.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.