Rivaldo maskohet dhe befason të gjithë

0

Ish-ylli brazilian i Barcelonës, Rivaldo, ishte ditët e fundit në Barcelonë dhe viziton edhe ambientet e klubit, ku kishte edhe një mision të veçantë.

Kompania e basteve Betfair kishte organizuar një shorte dhe 22 fituesit do të luanin mes tyre në një nga fushat e Barcelonës.

Ajo që ata nuk dinin ishte se mes tyre do të luante edhe Rivaldo, i maskuar.

Braziliani dhuroi spektakël dhe vetëm në fund u zbulua identiteti i tij, duke lënë gojëhapur të gjithë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.