Rikthehet nga huazimi sulmuesi Jurgen Vatnikaj

0

Jurgen Vatnikaj është rikthyer nga huazimi.  Sulmuesi kishte arritur një marrëveshje me Tërbunin për të mbyllur sezonin në Pukë, por diçka e tillë nuk ka ndodhur dhe i riu ka qenë prezent dje në stërvitje. Vatnikaj shpreson të bindë teknikun e ti Agostinelin për një vend në formacionin e Partizanit për gjysmën e dytë të sezonit. Largimi i Plakut, por  edhe dyshimet për qëndrimin e Sukajt dhe Raçiçit kanë bërë që lojtarit të tentoj të gjejë veten tek skuadra e “demave”. Aventura me Tërbunin zgjati vetëm 6 muaj. Situatat e krijuara në Pukë nuk janë të favorshme dh kjo bëri që Vatnikaj të kthehet ë shtëpi.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.