Rikthehet Kupa e Gjermanisë, ja ndeshjet

0

Sot dhe nesër luhen ndeshjet e fazës së katërt të Kupës së Gjermanisë. Leverkuseni luan përballë Kaiserslauternit, kurse Dortmundi kundër Dinamo Dresdenit. Dhe, nesër Bayerni pret Braunschweigut, kurse Wolfsburgu luan në transfertë kundër Laipcigut. Ja ndeshjet:

Sot
Alen – Hofenhaim 19:00
Leverkusen – K’lautern 19:00
Dinamo D. – Dortmund 20:30
Fraiburg – Këln 20:30

Nesër
Arminia B. – Verder 19:00
Laipcig – Volfsburg 19:00
Bajern – Braunshvajg 20:30
Kikers O. – ‘Gladbah 20:30

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.