Rashica sfidon Lacion, Tare dhe Lotito vëzhgojnë

0

Igli Tare dhe Klaudio Lotito do të jenë në tribunë për të ndjekur sfidën mes Lacos dhe Viteshes, sot në orën 21:00 në Holandë, teksa do të kenë përballë një skuadër që është e përbërë nga shumë elementë interesantë në merkato dhe mes tyre është edhe ai, Milot Rashica, lojtari i Kosovës. Rashica është një emër i vjetër që ka qarkulluar në Itali dhe pranë Lacios. Pikërisht Lotito duhet të bindet, pasi Tare do të gjente akordin për pak minuta me drejtuesit e verdhezinjve, sigurisht, duke lënë mënjanë Çelsin.

Në fakt, duhet theksuar se klubi blu zotëron në një farë mënyre Viteshen, duke pasur aksionet në mazhorancë dhe është i biri i Abramoviçit që e administron. Rashica ndiqet edhe nga Napoli, por Lacio mund ta sigurojë, nëse Lotito do të japë “OK”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image