Rashica rigjen golin, triumfon Vitese

0

Milot Rashica ka gjetur sot golin e dytë sezonal në kampionatin holandez, duke shënuar golin e tretë në fitoren 3-1 që Vitese arriti në fushën e Go Ahead Eagles.

Në formë të shkëlqyer sulmuesi i kombëtares së Kosovës, i cili shënoi edhe para një muaji dhe ka ndihmuar sot Vitesen të kthehet te fitorja.

Me këtë sukses, Vitese ngjitet e gjashta, duke qenë plotësisht në garë për një vend në Europa League sezonin e ardhshëm.

Milot Rashica Goal HD – G.A. Eagles 0 – 3… by enteritament

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here