Ramos: Jo, nuk ka krizë te ne

0

Mbrojtësi i Real Madridit, Sergio Ramos, ka deklaruar se pavarësisht eliminimit nga Kupa e Mbretit duke humbur ndaj Atletico Madridit, skuadra e tij nuk është në krizë. ”Kur kjo skuadër humbet dy ndeshje, njerëzit fillojnë të flasin rreth krizës. Ne tani duhet të jemi të qetë dhe të përmirësohemi. Vjet patëm sezon fantastik dhe tani duhet t’i arrijmë objektivat tona. Ky sezon është shumë i gjatë”, tha spanjolli.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.