Raiola: Kinezët e Milanit, vetëm figura m…

0

Agjenti i famshëm Mino Raiola, ai që përfaqëson emra si Ibrahimovic e Baloteli, por edhe portietun Donaruma, ka folur sot në një radio italiane dhe ka pasur fjalë shumë të ashpra për Milanin dhe kinezët që ende nuk po arrijnë të gjejnë paratë për ta blerë.

“Kinezët e Interit janë seriozë, kanë projekte të mëdhe dhe Interi shumë shpejt do kthehet në elitë. Kinezët e Milanit kanë bërë vetëm figura m**i, në aspektin e imazhit kanë humbur shumë dhe nuk besoj se do bëjnë gjëra të rëndësishme, edhe nëse e blejnë Milanin.

” Donaruma? Kemi bërë pak me Milanin që të mos flasim. Ai ka edhe një vit e gjysmë kontratë, pastaj të shohim”.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image