Raiola: Baloteli qëndron tek Liverpuli

0

Mario Balotelli nuk do të largohet nga Liverpool. Edhe pse gjatë kësaj merkatoje është përfolur shumë se e ardhmja e italianit nuk do të jetë te “The Reds”, është agjenti i tij, Mino Raiolo ai që vendos pikat mbi “i”. Raiola theksoi se Balotelli është i lumtur në “Anfield” dhe se largimi nuk është një opsion për të. 47-vjeçari tha se sulmuesi po bënë maksimumin për të përmbushur kërkesat e trajneri Rodgers.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.