RAI dhe UEFA, vizitë e papritur në “Loro Boriçi”

0

Disa drejtues të RAI-t dhe një delegat i UEFA-s janë parë ditën e djeshme në “Loro Boriçi” për të inspektuar gjendjen e stadiumit dhe të fushës. Motivi? Sepse në nëntor do të luhet sfida që do të mbyllë grupin e Shqipërisë, përballë Italisë së Venturës. Sigurisht, mund të shërbejë veëm për prestigj ose për më shumë, ndaj edhe ka ardhur ky inspektim.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image