Rafting, këngë dhe autografe, Guri shijon Ostenden “ndryshe”

0

Jo vetëm gola dhe një super prezantim, por për Sindrit Gurin ka qenë edhe një ditë relaksi, edhe pse jo edhe aq… në prani të tifozerisë së Ostendes, që ka shijuar momentin me tifozët e saj…

Prezantimi i fanellave për sezonin tjetër, lojtarëve, por edhe pak argëtim. Ish-sulmuesi i Kukësit, tepër aktiv, edhe kur bëhet fjalë për rafting, apo për t’i dhënë biçikletave e kështu me radhë.

Tifozët e kanë brohoritur dhe kanë pritur edhe autografet nga sulmuesi…

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2019/02/fotoblinibilta.jpeg