Që nga Baloteli, deri te Rabio-Brahimi: 20 yjet që do të jenë të lirë këtë verë!

0

Të shumtë janë lojtarët që duket nisur nga 1 korriku do të jenë të lirë dhe pa ekip, pasi kontratat e tyre me klubet aktuale përfundojnë.

Më poshtë kemi listuar disa nga futbollistët më të njohur që do të jenë të lirë nga 1 korriku. Emra si Mario Baloteli, Adrien Rabio, Jasin Brahimi apo Hektor Herrera janë ato që bëjnë më së shumti përshtypje.

Nga 20 lojtarët e listuar më poshtë, mund të veçohet vetëm Diego Godin dhe Ander Herrera, të cilët sipas gjasave do të firmosin me Interin dhe PSG-në.

Rajan Babel
Mario Baloteli
Jasin Brahimi
Andi Keroll
Erik Durm
Diego Godin
Hektor Herrera
Ander Herrera
Geri Kahill
Maks Kruze
Naço Monreal
Alberto Moreno
Samir Nasri
Adrien Rabiot
Salomon Rondon
Antonio Valencia
Dani Uellbek
Daniel Starrixh
Filipe Luis & Huanfran
You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.