Putinit nuk i pritet, përgëzon trajnerin gjatë konferencës!

0

Nëse quhesh Vladimir Putin, atëherë të lejohet çd gjë, edhe të marrësh trajnerin e kombëtares tënde, Stanislav Çerçesov, teksa është duke folur në konferencës për shtyp pas ndeshjes. Kryeministri i Rusisë, i pranishëm në hapjen e botërorit dhe sidomos duke mbajtur një fjalim të shkurtër, pasi ka dhuruar shou me princin saudit dhe Infantinon, nuk ka pritur dot, por është komplimentuar me trajnerin rus për fitoren e thellë, 5-0, por sidomos paraqitjen.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.