PSG nuk humbet kohë, i ofron 2 vjet kontratë Bufonit!

0

Sipas asaj që shkruan “Le Parisien”, klubi i Naser Al-Kelaifit, nuk humbet kohë dhe, pas lamtumirës së Bufonit nga Juventusit dhe Italia, ka vepruar: sipas medieve franceze, dy vjet kontratë si titullar në portën e kampionëve të Francës, pasi Xhixhi vlerësohet shumë në Paris dhe jo vetëm.

Kjo pasi si Trap dhe Areola nuk bindin. Për Bufonin do të ishte sërish mundësia për të luajtur në Champions, ndërsa do të largonte kështu Donarumën përfundimisht nga orbita franceze, me Liverpulin dhe Realin të vetmit që mbeten në garë.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.