Pritje drithëruese e tifozëve për Berishën dhe Atalantën

0

Humbja 7-1 ndaj Interit në “San Siro” nuk i ka demoralizuar tifozët e Atalantës, që e kanë pritur skuadrën në mënyrë madhështore në Bergamo.

Edhe pse u shpartalluan në Milano, Berisha me shokë u pritën mjaft bukur, me përqafime e inkurajim për të mos u dorëzuar, sepse sezoni mbetet madhështor.

Fantastikë!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here