Portugali-Uells, formacionet zyrtare

0

Portugalia dhe Uellsi sonte do të takohen në gjysmëfinalen e Evropianit 2016. Ndeshja nis në orën 21:00 në stadiumin “Parc Olympique Lyonnais”.

Portugalia: Rui Patricio; Cedric, Fonte, Alves, Guerreiro; Danilo, Joao Mario, Adrien, Renato Sanches; Nani, Cristiano Ronaldo.

Uellsi: Hennessey; Gunter, Chester, Collins, Williams, Taylor; King, Ledley, Allen; Robson-Kanu, Bale.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image