“Poker” i Teutës, Kastrioti ende jashtë forme

0

Pas katër golave të shënuar në portën e të rinjve, Teuta realizoi një tjetër “poker” në miqësoren e luajtur ndaj Kastriotit. Një provë e mirë ajo e skuadrës së Bledi Shkëmbit, që fitoi me rezultatin 4-1.

Kamara gjeti golin e parë në “Niko Dovana” prej transferimit nga Besëlidhja, ndërsa për “djemtë e detit” shënuan edhe Latif, Gashi dhe Vila. Goli i vetëm i Kastrotit u realizua nga Marku, me krutanët që u shfaqën ende larg formës optimale.

Miqësorja me Kastrotin ishte testi i parë i vërtetë për ekipin e Shkëmbit, me Teutën që të martën do të udhëtojë drejt Ohrit, ku do të zhvillojë fazën përgatitore, përpara startit të edicionit 2018-2019 të Kategorisë Superiore.

 

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2019/02/fotoblinibilta.jpeg