Pogba, sherr me tifozët

0

Aventurë e hidhur për Pol Pogbanë, i cili ka pasur një mbrëmje për t’u harruar pas fitimit të Kupës së Ligës.

Mesfushori i Mançester Junajtid ishte për darkë me miqtë e tij dhe është përfshirë në një grindje të ashpër me disa tifozë.

Sipas mediave në Angli, një grup tifozësh i kanë kërkuar një autograf, por diçka e ka bezdisur Pogbanë, i cili ka refuzuar.

Kjo i ka tërbuar tifozët, të cilët kanë ofenduar francezin, ndaj të cilit fluturoi edhe një pjatë.

Histori e shëmtuar: nuk ua jepte dot atë autograf, të iknin të lumtur?

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.