Pogba ka një peng nga Evropiani

0

Paul Pogba është i lumtur për kalimin e kombëtares së tij, Francës, në gjysmëfinalet e Evropianit, por ka edhe një arsye për t’u mërzitur.

“Jam shumë i lumtur që jemi në gjysmëfinale, unë nuk mund të qaj. Unë jam i lumtur për këtë. Sido që të jetë, ne duam të vazhdojmë kështu dhe të fitojmë. Kur shoh Gigin duke derdhur lot, më bëri që të ndihem keq. Ai është një portier i madh, ai dha të mirën nga vetja, ashtu edhe ekipi. Ato kanë bërë një lojë shumë të mirë, por ky është futbolli”, ka theksuar ylli i “Gjelave”.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.