Po Ramos, ç’donte në stol?

1

Detaj i veçantë nga ndeshja Real Madrid-Juventus: kur u dha penalltia në shtesë për Realin, kamerat fokusuan Maks Alegrin që po debatonte me dikë nga stoli madrilen. Asgjë serioze, nuk ishte sherr i vërtetë, por përballë Alegrit ishte… Sergio Ramos! Po kapiteni i Realit, ç’donte në stol?

Realisht, Ramos ishte në tribunë gjatë ndeshjes, sipas rregullores, sepse ishte i pezulluar. Megjithatë, në fundin e takimit pa u vënë re u fut në stol dhe në rrëmujë e sipër zor se ndokush i ka kërkuar llogari, aq më shumë që bëhet fjalë për një personazh shumë të njohur.

Nuk mbaroi aty, sepse Ramos shkoi edhe në tunelin drejt dhomave të zhveshjes, sërish veprim i ndaluar nga UEFA. Kjo mund ta pezullojë për të paktën një ndeshje Ramosin, sidomos nëse arbitri ka mbajtur shënim gjithçka në protokollin pas ndeshjes.

You might also like
1 Comment
  1. Lindon Tafhasi says

    Te ishte ne loje Ramos do te bente me shum golat

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.