Po kjo çfarë ishte? Goli më i bukur në karrierën e Januzaj, një çmenduri si Roben ndaj Valencias (VIDEO)

0

Adnan Januzaj ka realizuar golin më të bukur në karrierë ndaj Valencias. Një e majtë e frikshme që përfundon në rrjetë dhe nga distanca, që na kujton Arjen Roben në momentet e tij të arta.

Kështu ka arritur Sociedadi të shënojë në minutën e 48 ndaj Valencias, për t’i çuar shifrat në 3-0. Në këtë mënyrë u mbyll edhe ky takim, me Januzaj që i mahnitur të gjithë dhe merr vlerësime të larta, ndërsa kaloi një kohë të gjatë dëmtimi. /Sport Ekspres/

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.