Pike u bën foto gazetarëve (FOTOLAJM)

0

Qendërmbrojtësi i Barcelonës, Xherard Pike, u shtang nga numri i madh i gazetarëve në konferencën për shtyp para ndeshjes me Juventusin në finalen e Ligës së Kampionëve. Ai bëri edhe humor, duke u bërë një foto gazetarëve. “Sa shumë jeni? Pritni pak…”, u ngrit në këmbë, nxori telefonin dhe u bëri një fotografi gazetarëve të pranishëm. “Kemi punuar gjithë vitin për këtë ndeshje. Pa dyshim që do të japim maksimumin për ta fituar”, u shpreh ai.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.