Parullë skandaloze në Bari: Pse Astori dhe jo Mazielo?

0

Një parullë e tmerrshme është shpalosur në Bari pas vdekjes së Davide Astorit. Persona të panjohur kanë varur një parullë mbi një mbikalim në autostradë, me një mesazh makabër: “Pse Astori dhe jo Mazielo?”.

Mesazhi i referohet ish-mbrojtësit të Barit, që tani luan me Atalantën, Andrea Mazielo, i cili ka qenë i përfshirë në një histori trukimi për baste të paligjshme dhe në një derbi kundër Leçes shënoi autogol. Që atëherë, ai është armik në Bari.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image