Paralajmëron “Illyrian Elite”: Nuk donit me të mirë, tani mbani pasojat

0

Në ndeshjen mes Shqipërisë dhe Jordanisë nuk është lejuar që në stadium të futet tifogrupi “Illyrian Elite”. Menjëherë pas ndeshjes ka reaguar grupimi përmes një postimi në “Facebbok” ku ka paralajmëruar FSHF-në se do të vuajë pasojat në të ardhmen për këtë veprim.

POSTIMI I PLOTË
“FSHF Mafia sot e teprove?
Anëtarëve tonë sot ju është ndalur hyrja në stadium. Arsyen askush nuk e di, thjesht emrat janë të pa pranueshëm për Federatën tonë. Duke qene se ata zgjodhën të veprojnë në këtë mënyrë, presim ndeshjen e radhës t’ju tregojmë kush jemi. Me të mirë nuk deshët, tani mbani pasojat”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.