“Parakalimi” i Milanit, afron Abumejang!

0

Pier-Emerik Abumejang duket se është gjithmonë e më larg Dortmundit. E ardhmja e sulmuesit nga Gaboni, në fakt, mund të vishet kuqezi, pasi sipas medieve franceze, Milani prej muajsh po e ndjek nën rrogoz dhe s’ka dashur të dalë zbuluar, për të mos rritur çmimin edhe më tej. Ishte folur për një interesim dhe, madje, akord të PSG-së me lojtarin, por e vërteta është ndryshe, të paktën sipas

“Foot-sur7.fr”, teksa shkruan se Jonhgong Li, presidenti dhe pronari i ri i kuqezinjve, dëshiron që ta nisë aventurën e tij te kuqezinjtë duke i bërë një dhuratë të madhe: yllin e Dortmundit.

Ju gjithashtu mund të pëlqeni

Leave A Reply

Your email address will not be published.