Pa Skënderbeun, rinis gara për Champions

3

Dënimi i Skënderbeut rihap gjithçka në Superiore. Ndryshon krejtësisht renditja, me Kukësin që është kampion në këtë moment për UEFA-n.

Vendi i dytë shkon në Champions League dhe gara do të jetë e egër deri në fund. Nga Kukësi e deri te Luftëtari, të gjithë do ta synojnë vendin e dytë, por edhe vendet 3-4 shkojnë në Europë. Nëse renditja mbetet e tillë, edhe vendi i pestë do të shkojë në Europa League, për shkak se kupa do të fitohet nga një prej skuadrave kryesuese.

You might also like
3 Comments
  1. Qytetari says

    Dhe thone qe nuk ka zot.

  2. Qytetari says

    Shikoni tani kur te gjithe lojtaret e Korces te blihen nga Laci

  3. Qytetari says

    faleminderit Evrope e vlerave.

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.