Olsi Teqja firmos me Tiranen

0

Tashme eshte zyrtare. Olsi Teqja firmos me Tiranen. Mbrojtesi i djathte do te prezantohet te merkuren. Ashtu sic gazeta “Sport Ekspres” kishte paralajmeruar disa dite me pare, Teqja ka qene preferennca e trajnerit Muca dhe lojtari ka nenshkruar tashme nje kontrate 2 vjecare.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.