Odri Buet “muza” e Francës në Botërorin 2018

0

Odri Buet është modele dhe aktore franceze, tejet e apasionuar pas sportit në përgjithësi, por edhe futbollit në veçanti.

Bukuroshja është tifoze e Paris Seint Zhermen, edhe e pilotit Zarko në Kampionatin Botëror të Moto2.

Por, gjatë kësaj periudhe, zemra Odri Buet rreh vetëm për përfaqësuesen franceze, që pas kualifikimit në çerekfinalet e “Rusi 2018” ëndërron titullin botëror.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.