Nuk ka pushim për Superioren, të mërkurën të gjithë në fushë

0

Kategoria Superiore nuk ka kohë të marrë frymë e të shohë renditjen, sepse të mërkurën do të luajë sërish, me ndeshjet e javës së 25-të në program.

Do të luhen dy ndeshje në orën 14.00 dhe tre në orën 17.00, ndërkohë që sytë Vllaznia-Partizani, një supersfidë, që në kohëra të tjera do të vlente të paktën Europën, por tani Vllaznia lufton për mbijetesë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image