Nolito i kthen përgjigje interesimit të Barçës

0

Sulmuesi Nolito nuk do të transferohet në Barcelonë në merkaton e janarit dhe këtë e ka deklaruar vetë para gazetarëve. Lojtari i Selta Vigos ka insistuar se është i lumtur në klub dhe do të mbetet së paku deri në fund të këtij sezoni. “Zoti do të vendosë për të ardhmen time”, deklaroi ai për “Radio Marca”. “Nuk do të largohem në janar, jam i lumtur në Vigo”, shtoi më pas Nolito, duke lënë me gisht në gojë katalanasit.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image