Nisin spastrimet, i larguari i parë nga Barça zgjedh Valencian!

0

Barcelona nis me spastrimet dhe largimi i parë po kryen vizitat mjekësore dhe do të nënshkruajë me Valencian.

Bëhet fjalë për Xhasper Silesen. Portieri ka zgjedhur të qëndrojë në La Liga, por sezonin e ardhshëm do të mbrojë ngjyrat e Valencias. Kështu, gardiani holandez lë “Camp Noun” pas tri vitesh.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.