Nisin bisedimet, Barça ofertë të çmendur për Nejmar!

0

Barcelona duket se nuk ka ndërmend të presë më. Oferta e parë në drejtim të PSG-së është bërë gati si dhe bisedimet me Nejmar Zhunior kanë nisur.

Sipas asaj që raportojnë në Spanjë, Bartomeu ka bërë gati ofertën e çmendur për brazilianin. Plot tre lojtarë dhe 100 milionë euro në pjatë për PSG-në. Samuel Umtiti, Usman Dembele dhe Ivan Rakitiç janë tre lojtarët që ofron Barça, së bashku me 100 milionë eurot. Padyshim një ofertë që mund të kalojë çdo çmenduri tjetër që mund të jetë bërë në ndonjë rast tjetër.

Tashmë priten zhvillime të reja, por gjasat duket se janë të qarta. Nejmar dhe rikthimi i tij në Katalunjë është çështje kohe.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.