Nga Roma në Mançester, tentohen dy mrekulli

0

janë publikuar formacionet zyrtare të dy sfidave të sotme në Champions League, me dy sfida thuajse të mbyllura që në vajtje.

Roma kërkon të përmbysë humbjen 4-1 në Barcelonë dhe shpreson shumë te Edin Xheko dhe te stadiumi “Olimpico”, i tejmbushur, por Barcelona është natyrisht superiore dhe ka një avantazh të madh, përveçse ka Mesin.

Ndërkaq, në Angli Mançester Siti pret Liverpulin dhe pas fitores së bujshme të “The Reds” javën e shkuar, pritet me kuriozitet çfarë do të bëjë Pep Guardiola.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here