Nga kategoria e shtatë gjermane te Kukësi, një ganez kërkon mrekullinë

0
Në qendër, sulmuesi ganez në provë te Kukësi. FOTO: FkKukësi.al

Kukësi po bën përforcime serioze, por ashtu si në të shkuarën, gjen kohën të bëjë edhe ndonjë provë të çuditshme, sepse shpesh afron edhe lojtarë të panjohur e pa CV.

Një rast i tillë është edhe ai i sulmuesit Ramzi Xhan, 23-vjeçar ganez, i cili vjen nga klubi gjerman Lauhhau-Lauheker, që merr pjesë në KraisLiga, kategoria e shtatë e futbollit gjerman, natyrisht futboll amator. Ku e ka gjetur Kukësi, është një mister që nuk ka gazetar ta zbulojë dhe nuk po mundohemi as ne.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image