Neymar vendos të nisë karrierën muzikore

0

Jo i kënaqur me fitimin e La Liga dhe Copa del Rey sezonin e kaluar dhe gjithashtu një medalje të artë olimpike në verë, Neymar ka bërë të ditur synimin e tij të futet në biznesin e muzikës.

24-vjeçari ka konfirmuar se të mërkurën do të shohim fillimin e ‘Neymusico’ për herë të parë në Facebook.

neymar_carreira_musical_twitter

“Të mërkurën do të filloj karrierën time muzikore dhe do të paraqes këngën time të parë në Facebook. “Ne do të kemi ‘Neymusico’. Share it,” shkroi ai në Twitter, duke konfirmuar lajmin.

Neymar me siguri do të jetë duke shpresuar se kënga e tij do bëjë një paraqitje më të mirë se ndeshja e tij e fundit, pas humbjes 2-1 ndaj Alavés të shtunën në mbrëmje kthimin e tij pas ndeshjeve ndërkombëtare.
SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image