Neuer: Nuk ishte e lehtë ndaj Shakhtarit

0

Edhe pse skuadra e Bayernit pritj një përballje të lehtë ndaj Shakhtart, duke se këta të fundit i befasuan bavarezët. Edhe portieri Manuel Neuer ka pranuar se ishte e vështirë që t’i mposhtin ata. ”Nuk ishte e lehtë për ne. Ne krijuam shumë shanse dhe ishim të mirë në mbrojtje. Ne nuk u dhamë asnjë shans gati atyre, vetëm një goditje të lirë. Ne humbëm shumë shanse, por ne do krijojmë shanse të tjera në ‘Allianz Arena’ dhe jam optimist për të kaluar në raundin e ardhshëm”, vazhdoi portieri më i mirë në botë.

 

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.