Nejmar në Barcelonë, por për lamtumirën

0

Nejmar te PSG, çështje orësh tashmë. Ylli brazilian i Barcelonës pret qetësisht transferimin dhe tashmë as në stërvitje nuk del më me Barcelonën.

Sot Nejmar u paraqit në Barcelonë, por shkoi vetëm për 40 minuta në qendrën stërvitore të katalanasve, me shumë mundësi për të takuar për herë të fundit shokët e skuadrës, ndërsa u largua natyrisht pa marrë pjesë në stërvitje.

Barcelona tashmë pret pagesën për Nejmarin, por këtu çështja është paksa e koklavitur, pasi PSG nuk mundet të paguajë dhe Nejmar duhet të arkëtojë 222 milionët, për t’ia paguar vetë Barcelonës.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image