Nejmar ende me paterica, mbështetet tek… e fejuara

0

Nejmar po shijon pushimet e detyruara në Brazil, sepse është ende i dëmtuar dhe nuk do të kthehet më në Paris këtë sezon. Sulmuesi brazilian vazhdon të ecë me ndihmën e patericave, siç u shfaq në ‘Gala AmfAR’, një event i organizuar në San Paolo për të mbledhur fonde për kërkimin kundër Sidës.

“Do të jem gati të kthehem në fushë pas një muaji”, deklaroi Nejmari, i lumtur në krahët e të fejuarës seksi, që nuk iu nda gjatë mbrëmjes.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

http://sportekspres.com/wp-content/uploads/2019/02/fotoblinibilta.jpeg