Nejmar-Barça, lind ideja e huazimit

0

Barcelona nuk dorëzohet për Nejmar dhe do të tentojë deri në fund të verës, por me kushtin që të sistemojë Filipe Kutinjo e Dembele.

PSG nuk pranon të bëjë shkëmbim, ndaj ka lindur ideja e huazimit të sulmuesit brazilian, por me detyrim blerjeje verën e ardhshme.

Deri atëherë Barcelona do të ketë gjetur mënyrën për të shitur lojtarë dhe për të mos shkelur Fair Play financiar.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.