Në Gjirokastër gjejnë arsyen për të buzëqeshur

0

Pati jo pak tension ndeshja Luftëtari-Teuta, me ankesa e akuza pa fund dhe me një gol matanë 5 minutave shtesë që revoltoi gjirokastritet, që po shijonin fitoren që garantonte vendin e katërt.

Megjithatë, pas ndeshjes, te Luftëtari kanë pasur arsye për të festuar, sepse është arritur objektivi më i madh i sezonit, mbijetesa matematike.

Një birrë mes disa prej lojtarëve dhe shefit të klubit Antonio Nora, si dhe një mesazh:

“Pas shumë aventurash ngjitje dhe zbritje nga kategoria, Luftëtari sot siguroi mbijetesën dhe në matematikë!! EUROPA LEAGUE ESHTE OBJEKTIVI JONE NE KETO NDESHJE, JANE VETEM 180 MINUTA!!”.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.