Në Champions nuk i dihet, por portieri i Liverpulit është kampion me femrat

0

Portieri i Liverpulit, Loris Karius, fare mirë mund të kishte bërë modelin si profesion, nëse nuk do kishte sukses në futboll. Gjithsesi, ka kohë, sepse kur të lërë futbollin mund t’i vijnë oferta.

Në pritje të ndonjë trofeu me Liverpulin, duke u pasur sytë te legjendarja Champions League, Karius ndërron të dashur, sepse tashmë është lidhur me modelen angleze Ianthe Rouz.

Duket se bota e modës e ka bërë për vete gjermanin 25-vjeçar, i cili më parë ka qenë i lidhur me modele të tjera të njohura si Aneli Alpert dhe Pamela Rajf.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.