Në Bernabeu apo Camp Nou? Komenti epik i Mavraj: Ky stadiumi fenomenal ku është?

0

Shqipëria do të përballet në mbrëmjen e sotme ndaj Francës. Një jehonë e madhe është edhe nga mediat europiane, pasi do të inagurohet “Air Albania”.

UEFA e ka cilësuar në kategorinê e fundit këtë stadium, pra krahas atyre prestigjozëve. Ndërkohë një koment epik ka Mavraj, që nuk mund të luajë për shkak dëmtimi.

“Kur e sheh se ku do të luajnë djemtë kuqezinjë”, shkruan Mavraj, ndërsa nê një sondazh pyet ndjekësit se ku është stadiumi fenomenal “Air Albania”. Mes alternativave ishte Camp Nou dhe Santiago Bernabeu. /Sport Ekspres/

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.