Ndryshon orari në finalen e “play-off”-it të Femrave në Volejboll

0

Federata Shqiptare e Volejbollit ka lajmeruar se te premten finalja e pare e titullit kampion per femra mes Barletit Volejit dhe Tiranes, e cila do te zhvillohet ne Pallatin e Sportit “Asllan Rusi”, do te luhet ne ora 19:00 e jo ne 18:00. E kjo per arsye teknike, sepse ne ora 17:00 ne te njejten salle do te zhvillohet ndeshja e basketbollit te meshkujve, Partizani-Teuta. Kampionia ne volejboll per meshkuj dhe per femra shpallet me tre ndeshje te fituara e sfidat nisin sot me Studenti-Tirana ne ora 19:00 ne “Asllan Rusi”

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.