Ndoj tek Avelino, nisin bisedimet

0

Avelino kërkon Emanuale Ndojin dhe brenda pak ditësh pritet të përcaktohen detajet e transferimit.

Presidenti i Avelinos, Valter Takone, ka pranuar për tuttomercatoweb.com se mesfushori i Breshias është objektiv më rëndësi dhe prej javës së ardhshme pritet të nisin bisedimet.

Fillimisht përfaqësuesit e talentit 21-vjeçar të kombëtares sonë duhet të takohen me drejtuesit e Breshias, sepse Ndoj kushtoi mbi 1 milion euro kur u ble nga Roma dhe Breshia nuk e lëshon lehtë. Ndoshta një huazim mund të kënaqë të gjithë.

SHPËRNDAJE

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here


CAPTCHA Image
Reload Image