Ndodh në Liverpool, Klopp takohet me verdhezinjtë

0

Ja ç’ndodh sot në qytetin e Liverpoolit. Tifozët vendas bashkohen me tifozët verdhezinj të Dortmundit për të festuar paraprakisht sfidën e sotme në Anfield për Europa League. Së bashku ata kanë kënduar disa herë këngën “You’ll never walk alone”.

nje bote

Jürgen Klopp takohet me tifozët e Dortmundit, ata që kurrë nuk i quan dot “ish”, sepse e adhurojnë. Ky trajner karizmatik, tërheqës, frymëzues, i paharrueshëm për familjen e madhe verdhezi. Rikthimi i tij në shtëpi mund të jetë i largët, por kurrsesi i paimagjinueshëm dhe i paharrueshëm.

kl kl2

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here