Nasri refuzon rikthimin e bujshëm, zgjedh milionat në Arabi!

0

Samir Nasri është një lojtar i lirë tashmë, me francezin që ka mbyllur aventurën e tij të shkurtër në Premier League tek Uest Hemi.

Tashmë, 32-vjeçari duhet të zgjedh ekipin e ri dhe siç raporton “Foot Mercato”, Nasri ka refuzuar një rikthim të bujshëm në Ligue 1 dhe ka zgjedhur milionat në Arabinë e largët, më saktë në Emiratet e Bashkuara Arabe.

Emri i klubi në Ligue 1 nuk bëhet i ditur, por një rikthim pas plot 11 vitesh do të ishte bujë e madhe. Ekipi i ri i Nasris pritet të jetë Shabab Al Ahli Dubai, me këta të fundit që do t’i ofrojnë plot 4 milionë euro në sezon.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.