Nani drejt rikthimit tek Junajtid

0

Futbollisti portugez, Luis Nani, do të rikthehet te Manchester United pas përfundimit të këtij edicioni. I huazuar te Sporting Lisbona, Nani thotë se pret që të rikthehet për të luajtur në Old Trafford.

“Klubi e di vlerën time dhe unë e di që ata dëshirojnë qëndrimin tim”, u shpreh Nani. “Isha unë ai i cili vendosi të largohem nga klubi dhe ishte një vendim i mirë sepse po të qëndroja edhe një sezon aty do të ishte e vështirë”, shtoi më tej portugezi.

You might also like

Leave A Reply

Your email address will not be published.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.